Bu alan adı satılıktır.

Larkin’den özel açıklamalar... Kalıyor mu gidiyor mu?

Larkin’den özel açıklamalar... Kalıyor mu gidiyor mu?


Larkin'den özel açıklamalar... Kalıyor mu gidiyor mu?

Basketbol elbette bir takım oyunu ancak özellikle şampiyonluk serisinin yedinci ve son maçında yıldızlaştınız. Tek başınıza maçı sırtladınız. Örneğin altıncı maçta böyle bir performansınız yoktu. Nasıl oldu da son maçta bambaşka bir Larkin sahaya çıktı?

Serinin altıncı ve yedinci maçı arasındaki en önemli fark benim için enerjiydi. Final serisi maçlarında ortalama 38-39 dakika sahada kaldım. Altıncı maçta tüm eforumu sarf ettim ama asıl enerjiye yedinci maçta da ihtiyaç duyacağımı biliyordum. Son maçında sezon finali  olduğu için enerjimin tamamını oyuna aktardım. Maç sonunda vücudumda hiç enerji kalmamıştı.

Sezon içinde, özellikle de ilk yarıda beklenen performanstan uzaktınız.  Bunu Anadolu Efes koçu Ergin Ataman da söylemişti. Ancak size herkesin güveni tamdı. Sezon sonuna doğru da patlama oldu. Sezon başı ile sonu arasında neler değişti?

Performansımın yükselmesinin ana sebebi, sahada geçirdiğim sürenin artmasıydı. Çünkü diz ve omuz sakatlıklarım sebebiyle yaz aylarındaki idmanları verimli bir şekilde yapamadım. Sakatlıklarım tamamen düzeldikten ve koçumuz Ergin Ataman da dakikalarımı artırdıktan sonra benden beklenen performansı sahaya yansıtmaya başladım.


Kaynak: Hürriyet