Bu alan adı satılıktır.

Adil Gevrek: Kupayı Malatya’ya getirmek istiyoruz

Adil Gevrek: Kupayı Malatya’ya getirmek istiyoruz


Adil Gevrek: Kupayı Malatya'ya getirmek istiyoruz

Kupada tarihinde ilk kez adını yarı finale yazdıran Evkur Yeni Malatyaspor, Galatasaray İstanbul'da oynadığı ilk maçta 0-0'lık beraberliğin ardından kendi sahasında oynayacağı rövanş maçı hazırlıklarına başladı. Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda futbolcular daha sonra 4 kişilik gruplara ayrılarak, pas ve top kapma çalışması yaptı. Antrenman, taktik ağırlıklı çift kale maçın ardından tamamlandı. Antrenmana tüm futbolcular katıldı.

GEVREK: "MALATYA'DA TURU GEÇMEK İSTİYORUZ"
İdmanı ziyaret eden Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Gevrek, her maçın kendileri için önemli olduğunu ancak kupa maçlarının önemini daha büyük olduğunu ifade ederek, "İlk maçta Galatasaray ile İstanbul'da 0-0 berabere kaldık. Malatya'da turu geçmek istiyoruz. Rakibimiz zorlu bir rakip bunu biliyoruz ama bizde finale kalmak, kupayı almak istiyoruz" dedi.
Kupada yarı finale kadar gelmenin kendileri için önemli olduğunu dile getiren Gevrek, "Tabii ki kupa bizim için önemli. Yarı finale kadar geldik. Final oynamak istiyoruz. Camia, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar olarak bunun farkındayız. Bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyoruz" diye konuştu.

"BÜTÜN TARAFTARLARIMIZI STADA BEKLİYORUZ"
Gevrek, Galatasaray'ı kendi sahalarında yenerek, tur atlamak istediklerini ifade ederek, "Burada en büyük destekçimiz taraftarlarımız olacak. En büyük gücümüz taraftarımızdır. Bütün taraftarlarımızı stada bekliyoruz. Taraftarlarımızla birlikte maçı kazanıp, finale kalacağımıza inanıyoruz. Kupayı Malatya'ya getirmek istiyoruz" şeklinde konuştu.


Kaynak: Hürriyet